FANDOM


Zbory w Polsce

Liczba zborów – 1288 (2018).

Dane według jw.org (lista niekompletna, stan na grudzień 2018)[1].

Lista

  1. Aleksandrów Kujawski
  2. Aleksandrów Łódzki
  3. Alojzów
  4. Andrychów
  5. Annopol
  6. Augustów
  7. Barcin
  8. Barlinek-Wschód
  9. Barlinek-Zachód
  10. Bartoszyce-Centrum
  11. Bartoszyce-Nad Łyną
  12. Bełchatów-Centrum
  13. Bełchatów-Południe
  14. Bełchatów-Północ
  15. Będzin-Grodziec
  16. Będzin-Ksawera
  17. Będzin-Łagisza
  18. Będzin-Śródmieście
  19. Będzino (w grupa rosyjskojęzyczna)
  20. Biała Podlaska-Południe (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  21. Biała Podlaska-Północ
  22. Białe Błota
  23. Biały Bór (w tym grupa języka migowego)
  24. Białobrzegi – brak SK (na północ od Radomia)
  25. Białystok-Antoniuk
  26. Białystok-Białostoczek (w tym grupa języka migowego)
  27. Białystok-Dojlidy (w tym grupa angielskojęzyczna)
  28. Białystok-Dziesięciny
  29. Białystok-Grabówka
  30. Białystok-Nowe Miasto
  31. Białystok-Pogodna
  32. Białystok-Słoneczny Stok
  33. Białystok-Śródmieście
  34. Białystok-Wygoda (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  35. Białystok-Zielone Wzgórza
  36. Biecz
  37. Bielawa-Dolna
  38. Bielawa-Górna
  39. Bielsko-Biała-Centrum
  40. Bielsko-Biała-Karpaty (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  41. Bielsko-Biała-Leszczyny
  42. Bielsko-Biała-Wapiennica
  43. Bielsko-Biała-Wschód
  44. Bielsko-Biała-Zachód
  45. Bielsko-Biała-Złote Łany
  46. Bielsko-Biała-Migowy
  47. Białogard
  48. Biłgoraj-Centrum (w tym grupa języka migowego)
  49. Biłgoraj-Puszcza
  50. Biskupiec Reszelski
  51. Biszcza
  52. Blachownia
  53. Błaszki
  54. Błonie (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  55. Bochnia-Południe
  56. Bochnia-Północ
  57. Bogatynia-Południe
  58. Bogatynia-Północ
  59. Boguszyce-Gorce
  60. Bolesław
  61. Bolesławiec-Południe
  62. Bolesławiec-Północ
  63. Bolesławiec-Zachód (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  64. Bolków
  65. Borne-Sulinowo
  66. Brodnica-Południe
  67. Brodnica-Północ
  68. Brzeg-Wschód (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  69. Brzeg-Zachód (w tym grupa języka migowego)
  70. Brzeszcze
  71. Brzeziny-Brzostek
  72. Brzeziny k Łodzi
  73. Brzoza
  74. Buk
  75. Bukowno-Południe
  76. Bukowno-Północ
  77. Busko Zdrój
  78. Bychawa-Krzczonów
  79. Bydgoszcz-Błonie
  80. Bydgoszcz-Fordon
  81. Bydgoszcz-Leśne
  82. Bydgoszcz-Mariampol
  83. Bydgoszcz-Miedzyń
  84. Bydgoszcz-Nowy Fordon
  85. Bydgoszcz-Północ
  86. Bydgoszcz-Prądy
  87. Bydgoszcz-Szwederowo
  88. Bydgoszcz-Śródmieście (w tym grupa języka romani)
  89. Bydgoszcz-Wyżyny
  90. Bydgoszcz-Zachód
  91. Bydgoszcz-Migowy
  92. Bydgoszcz-Angielski
  93. Bydgoszcz-Rosyjski
  94. Bystrzyca Kłodzka
  95. Bytom-Centrum
  96. Bytom-Karb
  97. Bytom-Miechowice-Południe
  98. Bytom-Miechowice-Północ
  99. Bytom-Radzionków
  100. Bytom-Stroszek
  101. Bytom-Szombierki
  102. Bytom-Śródmieście
  103. Bytom-Wrocławska
  104. Bytom-Wschód
  105. Bytów
  106. Celestynów
  107. Ciechanów-Aleksandrówka
  108. Ciechanów-Podzamcze
  109. Ciechocinek
  110. Cieszyn-Południe
  111. Cieszyn-Północ
  112. Chełm-Jagielońska
  113. Chełm-Jedność
  114. Chełm-Litewska
  115. Chełm-Malowane
  116. Chełm-Południe
  117. Chełm-Północ
  118. Chełm-Rejowiecka
  119. Chełm-Słoneczne
  120. Chełm-Wschód (w tym grupa języka migowego)
  121. Chełmno
  122. Chełmża
  123. Chmielek
  124. Chmielnik
  125. Chocianów
  126. Chocz
  127. Chodzież-Południe
  128. Chodzież-Północ
  129. Chojna
  130. Chojnice-Wschód
  131. Chojnice-Zachód (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  132. Chojno-Siedliszcze
  133. Chojnów-Centrum
  134. Chojnów-Południe
  135. Chorzele
  136. Chorzów-Batory
  137. Chorzów-Pierwszy
  138. Chorzów-Północ
  139. Chorzów-Stary
  140. Choszczno-Wschód
  141. Choszczno-Zachód
  142. Chrzanów-Południe
  143. Chrzanów-Północ
  144. Cybinka
  145. Czarnków
  146. Czechowice-Południe
  147. Czechowice-Północ
  148. Czeladź-Bloki
  149. Czeladź-Miasto
  150. Czeladź-Piaski
  151. Czempiń
  152. Czernikowo
  153. Czerwionka-Leszczyny
  154. Czerwona Woda
  155. Czersk
  156. Częstochowa-1000-lecie
  157. Częstochowa-Błeszno
  158. Częstochowa-Grosz
  159. Częstochowa-Kiedrzyn (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  160. Częstochowa-Lisiniec
  161. Częstochowa-Promenada (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  162. Częstochowa-Raków
  163. Częstochowa-Śródmieście
  164. Człopa
  165. Człuchów-Południe
  166. Człuchów-Północ
  167. Daleszyce
  168. Darłowo
  169. Dąbrowa Górnicza-Centrum
  170. Dąbrowa Górnicza-Gołonóg-Południe
  171. Dąbrowa Górnicza-Gołonóg-Wschód
  172. Dąbrowa Górnicza-Mydlice
  173. Dąbrowa Górnicza-Strzemieszyce
  174. Dąbrowa Górnicza-Ujejsce
  175. Dąbrowa Górnicza-Ząbkowice
  176. Dąbrowa Tarnowska
  177. Debrzno
  178. Dęblin
  179. Dębnica Kaszubska (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  180. Dębno-Wschód
  181. Dębno-Zachód
  182. Dobczyce
  183. Dobieszowice-Bobrowniki
  184. Dobre Miasto
  185. Drawsko Pomorskie
  186. Drogomyśl-Południe
  187. Drogomyśł-Północ
  188. Dukla
  189. Dynów
  190. Działdowo
  191. Dzierżoniów
  192. Dzierzgoń
  193. Elbląg-Południe
  194. Elbląg-Północ
  195. Elbląg-Stare Miasto
  196. Elbląg-Śródmieście
  197. Ełk-Centrum (w tym grupa języka migowego)
  198. Ełk-Północ
  199. Ełk-Szyba
  200. Emilianów
  201. Garbów
  202. Garwolin
  203. Gąbin
  204. Gdańsk-Centrum
  205. Gdańsk-Morena
  206. Gdańsk-Oliwa
  207. Gdańsk-Przymorze
  208. Gdańsk-Siedlce
  209. Gdańsk-Stadion
  210. Gdańsk-Ujeścisko
  211. Gdańsk-Wrzeszcz-Brętowo
  212. Gdańsk-Wrzeszcz-Dolny
  213. Gdańsk-Wrzeszcz-Północ
  214. Gdańsk-Wschód
  215. Gdańsk-Zaspa
  216. Gdańsk-Żabianka (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  217. Gdańsk-Migowy
  218. Gdańsk-Angielski (w tym grupy chińsko i hiszpańskojęzyczna)
  219. Gdańsk-Rosyjski
  220. Gdynia-Cisowo
  221. Gdynia-Chylonia
  222. Gdynia-Garbówek
  223. Gdynia-Karwiny
  224. Gdynia-Oksywie
  225. Gdynia-Pogórze
  226. Gdynia-Redłowo
  227. Gdynia-Witomino
  228. Giżycko-Wschód (w tym grupa języka migowego)
  229. Giżycko-Zachód
  230. Gliwice-Łabędy
  231. Gliwice-Południe
  232. Gliwice-Północ (w tym grupa angielskojęzyczna)
  233. Gliwice-Wschód
  234. Gliwice-Sośnica-Południe
  235. Gliwice-Sośnica-Północ
  236. Gliwice-Szobiszowice
  237. Gliwice-Zachód
  238. Gliwice-Zatorze
  239. Głogów-Południe
  240. Głogów-Północ
  241. Głogów-Wschód
  242. Głogów-Zachód
  243. Głowno
  244. Głubczyce – brak SK
  245. Głuchołazy
  246. Głuszyca
  247. Gniew
  248. Gniezno-Centrum
  249. Gniezno-Nowe Miasto
  250. Goleniów
  251. Golina
  252. Golub Dobrzyń
  253. Gołdap
  254. Gorlice
  255. Gorzów-Centrum
  256. Gorzów-Dolinki (w tym grupa języka migowego)
  257. Gorzów-Górczyn (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  258. Gorzów-Północ
  259. Gorzów-Widok (w tym grupa angielskojęzyczna)
  260. Gorzów-Zachód
  261. Gorzów-Zawiercie-Wschód
  262. Gorzów-Zawiercie-Zachód
  263. Gostynin-Wschód
  264. Gostynin-Zachód
  265. Gostyń
  266. Gościno
  267. Góra Kalwaria
  268. Góra Śląska
  269. Grabów nad Prosną (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  270. Grodków
  271. Grodziec
  272. Grodzisk Mazowiecki
  273. Grodzisk Wielkopolski
  274. Grójec (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  275. Grudziądz-Centrum (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  276. Grudziądz-Lotnisko
  277. Grudziądz-Południe
  278. Grudziądz-Tarpno (W tym grupa języka migowego)
  279. Gryfice
  280. Gryfino-Stare Miasto
  281. Gryfino-Wschód
  282. Hajnówka
  283. Halinów
  284. Harasiuki-Wschód
  285. Harasiuki-Zachód
  286. Hrubieszów-Wschód
  287. Hrubieszów-Zachód
  288. Igołomia
  289. Iława-Wschód
  290. Iława-Zachód
  291. Iłowa
  292. Izabelin
  293. Izbica
  294. Izbica Kujawska
  295. Jabłonowo Pomorskie
  296. Jarocin-Wschód (w tym grupa języka migowego)
  297. Jarocin-Zachód
  298. Jarosław
  299. Jasienica
  300. Jasień
  301. Jasło
  302. Jastrzębie-Centrum
  303. Jastrzębie-Cieszyńska
  304. Jastrzębie-Pomorska
  305. Jastrzębie-Stare
  306. Jastrzębie-Szeroka
  307. Jastrzębie-Turystyczna
  308. Jaszczów
  309. Jawor
  310. Jaworzno-Południe
  311. Jaworzno-Śródmieście
  312. Jaworzno-Wschód
  313. Jaworzno-Zachód
  314. Jelcz Laskowice (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  315. Jelenia Góra-Cieplice-Południe
  316. Jelenia Góra-Cieplice-Północ
  317. Jelenia Góra-Południe
  318. Jelenia Góra-Północ
  319. Jelenia Góra-Wschód
  320. Jelenia Góra-Zachód (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  321. Jędrzejów
  322. Kalisz-Chmielnik (w tym grupa języka migowego)
  323. Kalisz-Kaliniec
  324. Kalisz-Majków
  325. Kalisz-Ogrody (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  326. Kalisz-Skalmierzyce
  327. Kalisz-Tyniec
  328. Kalisz Pomorski
  329. Kamienna Góra
  330. Kamień Pomorski
  331. Kargowa
  332. Karlino
  333. Karpacz
  334. Kartuzy
  335. Katowice-Bogucice
  336. Katowice-Brynów
  337. Katowice-Centrum (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  338. Katowice-Giszowiec
  339. Katowice-Ligota
  340. Katowice-Piotrowice
  341. Katowice-Wełnowiec
  342. Katowice-Wschód
  343. Katowice-Zachód
  344. Katowice-Zawodzie
  345. Katowice-Migowy
  346. Katowice-Angielski
  347. Katowice-Rosyjski
  348. Kazimierz Biskupi
  349. Kazimierza Wielka
  350. Kąty Wrocławskie
  351. Kędzierzyn-Koźle-Wschód (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  352. Kędzierzyn-Koźle-Zachód (w tym grupa języka romani)
  353. Kępno
  354. Kętrzyn-Wschód
  355. Kętrzyn-Zachód
  356. Kęty
  357. Kielce-Barwinek
  358. Kielce-Północ
  359. Kielce-Słowik (w tym grupa języka migowego)
  360. Kielce-Wschód (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  361. Kielce-Zachód
  362. Kleszczele
  363. Kluczbork-Byczyna
  364. Kluczbork-Południe
  365. Klucze
  366. Kłobuck-Wschód
  367. Kłobuck-Zachód
  368. Kłodzko-Wschód
  369. Kłodzko-Zachód
  370. Knurów-Południe
  371. Knurów-Północ
  372. Knurów-Zachód
  373. Kobyłka
  374. Kolbudy
  375. Kolonia
  376. Koluszki
  377. Koło-Wschód
  378. Koło-Zachód
  379. Kołobrzeg-Centrum
  380. Kołobrzeg-Wschód
  381. Kołobrzeg-Zachód (w tym grupa niemieckojęzyczna)
  382. Komańcza
  383. Konikowo
  384. Konin-Centrum
  385. Konin-Glinka
  386. Konin-Starówka
  387. Konin-Zatorze
  388. Konopiska
  389. Konstancin
  390. Konstantynów-Południe
  391. Konstantynów-Północ
  392. Koronowo
  393. Kostrzyn n. Odrą-Południe (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  394. Kostrzyn n. Odrą-Północ
  395. Kostrzyn Wielkopolski
  396. Koszalin-Lechicka (w tym grupa języka migowego)
  397. Koszalin-Morska (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  398. Koszalin-Północ
  399. Koszalin-Rokosowo
  400. Koszalin-Wschód
  401. Kościan
  402. Kościerzyna
  403. Kotwasice
  404. Koziegłowy k Poznania
  405. Kozienice
  406. Koźmin
  407. Kożuchów
  408. Kórnik
  409. Kraków-Azory
  410. Kraków-Bieńczyce
  411. Kraków-Kozłówek
  412. Kraków-Krowodrza
  413. Kraków-Łobzów
  414. Kraków-Na Lotnisku
  415. Kraków-Piastów
  416. Kraków-Podgórze
  417. Kraków-Prądnik-Grzegórzki
  418. Kraków-Rakowice
  419. Kraków-Ruczaj
  420. Kraków-Salwator
  421. Kraków-Stalowe
  422. Kraków-Stare Miasto (w tym grupy hiszpańsko i portugalskojęzyczna)
  423. Kraków-Tysiąclecia
  424. Kraków-Urocze
  425. Kraków-Wola Duchacka
  426. Kraków-Migowy
  427. Kraków-Angielski (w tym grupa chińskojęzyczna)
  428. Kraków-Rosyjski
  429. Kraków-Ukraiński
  430. Krapkowice-Centrum
  431. Krapkowice-Otmęt
  432. Krasnystaw-Południe (w tym grupa języka migowego)
  433. Krasnystaw-Północ
  434. Kraśnik-Południe
  435. Kraśnik-Fabryczny
  436. Krosno-Jedlicze
  437. Krosno-Południe
  438. Krosno-Północ
  439. Krosno Odrzańskie-Południe
  440. Krosno Odrzańskie-Północ
  441. Krościenko
  442. Krotoszyn
  443. Kruszwica
  444. Krynica
  445. Krzepice
  446. Krzeszowice
  447. Krzeszów
  448. Krzyż Wielkopolski
  449. Kudowa
  450. Kunkowa
  451. Kuszyn
  452. Kutno-Południe
  453. Kutno-Północ (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  454. Kwidzyn-Dolny (w tym grupa języka migowego)
  455. Kwidzyn-Północ
  456. Kwidzyn-Wschód
  457. Latyczyn
  458. Legionowo-Bukowiec
  459. Legionowo-Osiedle
  460. Legionowo-Sobieskiego
  461. Legnica-Centrum
  462. Legnica-Nadbrzeże
  463. Legnica-Piekary
  464. Legnica-Południe (w tym grupa języka migowego)
  465. Legnica-Północ
  466. Legnica-Wschód
  467. Legnica-Zachód
  468. Legnica-Ukraiński
  469. Lesko
  470. Leszno-Centrum
  471. Leszno-Zachód (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  472. Leśniowice
  473. Lewin Brzeski
  474. Leżajsk
  475. Lębork-Południe
  476. Lębork-Północ
  477. Lędziny-Ziemowit
  478. Lędziny-Hołdunów
  479. Libiąż
  480. Lidzbark Warmiński
  481. Lidzbark Welski
  482. Lipno
  483. Lipsko
  484. Lubaczów
  485. Lubań-Wschód
  486. Lubań-Zachód
  487. Lubartów
  488. Lubawa
  489. Lubin-Nadzieja
  490. Lubin-Polne
  491. Lubin-Przylesie
  492. Lubin-Ustronie
  493. Lubin-Wschód
  494. Lublin-Błonie
  495. Lublin-Bronowice
  496. Lublin-Choiny
  497. Lublin-Czechów
  498. Lublin-Ćmiłów (w tym grupa tureckojęzyczna)
  499. Lublin-Kalinowszczyzna
  500. Lublin-Krańcowa
  501. Lublin-Kunickiego
  502. Lublin-Nadbystrzycka
  503. Lublin-Nałkowskich
  504. Lublin-Śródmieście
  505. Lublin-Warszawska
  506. Lublin-Węglin
  507. Lublin-Zemborzycka
  508. Lublin-Migowy
  509. Lublin-Angielski (w tym grupa chińskojęzyczna)
  510. Lublin-Rosyjski (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  511. Lubliniec-Wschód
  512. Lubliniec-Zachód
  513. Lubliniec-Migowy
  514. Lubomierz
  515. Luboń
  516. Lubsko
  517. Lubsza
  518. Lwówek Śląski
  519. Łańcut
  520. Łask
  521. Łaziska Górne
  522. Łazy
  523. Łęczna-Południe
  524. Łęczna-Północ
  525. Łęczyca
  526. Łęgowo
  527. Łobez
  528. Łochów-Wschód
  529. Łochów-Zachód
  530. Łomianki
  531. Łomża-Północ
  532. Łomża-Zachód (w tym grupa języka migowego)
  533. Łowicz
  534. Łódź-Centrum
  535. Łódź-Chojny-Południe
  536. Łódź-Chojny-Północ
  537. Łódź-Dąbrowa-Południe
  538. Łódź-Dąbrowa-Północ
  539. Łódź-Doły
  540. Łódź-Górniak
  541. Łódź-Karolew
  542. Łódź-Klonowa
  543. Łódź-Manufaktura (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  544. Łódź-Marysin
  545. Łódź-Nawrot (w tym grupa ormiańskojęzyczna)
  546. Łódź-Olechów
  547. Łódź-Pojezierska
  548. Łódź-Radiostacja
  549. Łódź-Radogoszcz
  550. Łódź-Retkinia-Centrum
  551. Łódź-Retkinia-Zachód
  552. Łódź-Rokicie
  553. Łódź-Ruda-Południe
  554. Łódź-Ruda-Wschód
  555. Łódź-Stare Polesie
  556. Łódź-Śródmieście
  557. Łódź-Teofilów
  558. Łódź-Zarzew
  559. Łódź-Zdrowie
  560. Łódź-Migowy
  561. Łódź-Angielski (w tym grupa chińskojęzyczna)
  562. Łódź-Ukraiński
  563. Łuków
  564. Małocice
  565. Marki-Wschód
  566. Marki-Zachód
  567. Maszewo
  568. Miastko
  569. Michów
  570. Miechów
  571. Mielec-Wschód
  572. Mielec-Zachód
  573. Mielno-Strzeżenice
  574. Mieroszów
  575. Międzychód
  576. Międzyrzecz
  577. Międzyzdroje
  578. Mikołów
  579. Milanówek (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  580. Milicz-Południe
  581. Milicz-Północ
  582. Miłomłyn
  583. Mircze-Miętkie
  584. Mińsk Mazowiecki-Południe
  585. Mińsk Mazowiecki-Północ (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  586. Mirsk
  587. Mława
  588. Mochy
  589. Morąg-Południe
  590. Morąg-Północ
  591. Mrągowo
  592. Mrozy
  593. Mszczonów
  594. Myszków-Wschód
  595. Myszków-Zachód
  596. Myślenice
  597. Myślibórz
  598. Nadarzyn (w tym grupa angielskojęzyczna)
  599. Nakło-Południe
  600. Nakło-Północ
  601. Nałęczów
  602. Namysłów-Południe
  603. Namysłów-Północ
  604. Nasielsk
  605. Nidzica
  606. Niemce
  607. Niemodlin
  608. Niepołomice
  609. Nisko
  610. Nowa Dęba
  611. Nowa Ruda-Centrum
  612. Nowa Ruda-Słupiec
  613. Nowa Sól-Odra
  614. Nowa Sól-Północ
  615. Nowa Sól-Zatorze
  616. Nowe n/Wisłą – brak SK
  617. Nowe Chechło
  618. Nowe Miasto n. Pilicą
  619. Nowe Miasto Lubawskie
  620. Nowogard
  621. Nowy Dwór Gdański-Południe
  622. Nowy Dwór Gdański-Północ
  623. Nowy Dwór Mazowiecki
  624. Nowy Sącz-Południe
  625. Nowy Sącz-Północ
  626. Nowy Targ
  627. Nowy Tomyśl-Wschód
  628. Nowy Tomyśl-Zachód
  629. Nysa-Miasto
  630. Nysa-Północ
  631. Nysa-Wschód
  632. Oborniki Śląskie
  633. Olecko – brak SK
  634. Olesno
  635. Olesno Śląskie
  636. Oleśnica-Północ
  637. Oleśnica-Wschód
  638. Oleśnica-Zachód
  639. Olkusz-Centrum
  640. Olkusz-Południe
  641. Olkusz-Wschód
  642. Olsztyn-Dajtki
  643. Olsztyn-Jaroty (w tym grupa języka migowego)
  644. Olsztyn-Nagóki
  645. Olsztyn-Pojezierze (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  646. Olsztyn-Północ
  647. Olsztyn-Śródmieście
  648. Olsztyn-Zatorze (w tym grupa angielskojęzyczna)
  649. Olsztynek
  650. Oława
  651. Opalenica
  652. Opatów
  653. Opoczno
  654. Opole-Południe
  655. Opole-Północ (w tym grupa języka migowego)
  656. Opole-Prószków (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  657. Opole-Wschód
  658. Opole-Rosyjski
  659. Opole Lubelskie (w tym grupa języka romani)
  660. Orneta
  661. Orzysz
  662. Osie
  663. Ostróda-Kajkowo
  664. Ostróda-Północ
  665. Ostrężnica
  666. Ostrołęka-Wschód (w tym grupa języka migowego)
  667. Ostrołęka-Zachód
  668. Ostrowiec-Południe
  669. Ostrowiec-Północ
  670. Ostrowiec-Wschód
  671. Ostrowiec-Zachód (w tym grupa języka migowego)
  672. Ostrów Mazowiecka-Południe
  673. Ostrów Mazowiecka-Północ
  674. Ostrów Wielkopolski-Północ
  675. Ostrów Wielkopolski-Wschód
  676. Ostrów Wielkopolski-Zachód
  677. Ostrzeszów
  678. Oświęcim-Wschód
  679. Oświęcim-Zachód
  680. Ozimek (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  681. Ozorków
  682. Ożarów k. Opatowa
  683. Ożarów Mazowiecki
  684. Pabianice-Bugaj
  685. Pabianice-Centrum
  686. Pabianice-Zachód
  687. Pajęczno
  688. Parczew
  689. Parzeń
  690. Pasłęk
  691. Pasym
  692. Pawłowice
  693. Pełczyn
  694. Piaseczno (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  695. Piastów
  696. Piekary-Centrum
  697. Piekary-Kamień
  698. Piekary-Północ
  699. Piekary-Szarlej
  700. Pieńsk
  701. Pieszyce
  702. Pilawa
  703. Piła-Północ
  704. Piła-Śródmieście (w tym grupa języka migowego)
  705. Piła-Wschód (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  706. Piła-Zachód
  707. Pińczów
  708. Pionki
  709. Piotrków k Lublina
  710. Piotrków Trybunalski-Południe (w tym grupa w Zakładzie Karnym)
  711. Piotrków Trybunalski-Północ
  712. Piotrków Trybunalski-Wschód (w tym grupa języka migowego)
  713. Piotrków Trybunalski-Zachód (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  714. Pisz
  715. Pleszew (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  716. Płock-Południe
  717. Płock-Północ
  718. Płock-Zachód
  719. Płońsk-Północ
  720. Płońsk-Stare Miasto
  721. Pniewy
  722. Pobiedziska
  723. Poddębice
  724. Podgłębokie
  725. Polanica-Zdrój
  726. Police-Centrum
  727. Police-Nowe Miasto
  728. Police-Stare Miasto
  729. Polkowice-Wschód
  730. Polkowice-Zachód
  731. Połaniec (w tym grupa języka migowego)
  732. Poniatowa
  733. Poraj-Południe
  734. Poraj-Północ
  735. Poręba
  736. Poznań-Centrum
  737. Poznań-Dębiec
  738. Poznań-Główna
  739. Poznań-Górczyn
  740. Poznań-Grunwald
  741. Poznań-Jeżyce
  742. Poznań-Junikowo
  743. Poznań-Łazarz
  744. Poznań-Naramowice
  745. Poznań-Nowe Miasto
  746. Poznań-Ogrody
  747. Poznań-Piątkowo
  748. Poznań-Plewiska
  749. Poznań-Podolany
  750. Poznań-Przeźmierowo
  751. Poznań-Słoneczna
  752. Poznań-Smochowice
  753. Poznań-Sołacz
  754. Poznań-Szczepankowo
  755. Poznań-Wilda (w tym grupa bułgarskojęzyczna)
  756. Poznań-Winogrady
  757. Poznań-Migowy
  758. Poznań-Angielski (w tym grupa chińskojęzyczna)
  759. Poznań-Rosyjski
  760. Poznań-Ukraiński
  761. Praszka
  762. Prudnik
  763. Pruszcz Gdański-Wschód (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  764. Pruszcz Gdański-Zachód
  765. Pruszków-Centrum (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  766. Pruszków-Reguły
  767. Pruszków-Żbików
  768. Przeczyce
  769. Przedbórz
  770. Przemyśl-Wschód
  771. Przemyśl-Zachód
  772. Przeworsk
  773. Przysucha
  774. Pszów
  775. Puck-Władysławowo
  776. Puławy-Chemia
  777. Puławy-Niwa (w tym grupa języka romani)
  778. Puławy-Zachód
  779. Pyrzowice
  780. Pyrzyce
  781. Pyskowice-Wschód
  782. Pyskowice-Zachód
  783. Rabka
  784. Racibórz-Wschód
  785. Racibórz-Zachód
  786. Radom-Centrum
  787. Radom-Południe (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  788. Radom-Północ (w tym grupa języka migowego)
  789. Radom-Wschód
  790. Radom-Zachód
  791. Radomsko-Południe
  792. Radomsko-Północ
  793. Radymno
  794. Radziejów
  795. Radzymin
  796. Radzyń Podlaski
  797. Rajcza
  798. Rawa Mazowiecka
  799. Rawicz
  800. Reda
  801. Rejowiec
  802. Resko
  803. Rogoźno
  804. Rokietnica
  805. Ropczyce (w tym grupa języka migowego)
  806. Rosnowo
  807. Ruda Śląska-Bykowina
  808. Ruda Śląska-Halemba
  809. Ruda Śląska-Kochłowice
  810. Ruda Śląska-Południowa
  811. Ruda Śląska-Północ
  812. Ruda Śląska-Wirek
  813. Rumia
  814. Rybnik-Boguszowice
  815. Rybnik-Centrum
  816. Rybnik-Chabrowa (w tym grupa języka migowego)
  817. Rybnik-Niedobczyce
  818. Rybnik-Nowiny
  819. Rychwał
  820. Rydułtowy-Południe
  821. Rydułtowy-Północ
  822. Ryjewo
  823. Ryki
  824. Rymanów
  825. Rypin (w tym grupa języka migowego)
  826. Rzepin
  827. Rzeszów-Baranówka
  828. Rzeszów-Południe (ukraiński)
  829. Rzeszów-Północ (w tym grupa angielskojęzyczna)
  830. Rzeszów-Wschód (w tym grupa języka migowego)
  831. Rzeszów-Zalesie
  832. Sandomierz
  833. Sanok-Południe
  834. Sanok-Zachód (w tym grupa języka migowego)
  835. Sejny
  836. Sędziszów
  837. Sępólno Krajeńskie
  838. Sianów
  839. Siedlce-Południe (w tym grupa języka migowego)
  840. Siedlce-Północ
  841. Siemianowice-Bytków
  842. Siemianowice-Miasto
  843. Siemianowice-Michałkowice
  844. Siemianowice-Tuwim
  845. Siemiatycze-Wschód
  846. Siemiatycze-Zachód
  847. Sieradz-Wschód
  848. Sieradz-Zachód
  849. Sieraków
  850. Sierpc
  851. Siewierz
  852. Skarżysko-Południe
  853. Skarżysko-Północ
  854. Skarżysko-Zachód
  855. Skierniewice
  856. Skoczów-Miasto
  857. Skoczów-Północ
  858. Skoczów-Zawiśle
  859. Skwierzyna
  860. Sława
  861. Sławno
  862. Słonowice (powiat słupski)
  863. Słupca-Centrum
  864. Słupca-Południe
  865. Słupca-Północ
  866. Słupsk-Północ
  867. Słupsk-Stare Miasto
  868. Słupsk-Wschód
  869. Słupsk-Zachód (w tym grupa języka migowego)
  870. Słupsk-Zatorze-Południe
  871. Słupsk-Zatorze-Północ
  872. Sobótka
  873. Sochaczew
  874. Sokołów Małopolski
  875. Sokółka
  876. Sopot
  877. Sosnowiec-Milowice
  878. Sosnowiec-Niwka
  879. Sosnowiec-Pogoń
  880. Sosnowiec-Południe
  881. Sosnowiec-Rudna
  882. Stalowa Wola-Północ
  883. Stalowa Wola-Wschód
  884. Stalowa Wola-Zachód
  885. Staszów-Północ
  886. Staszów-Zachód
  887. Starachowice-Południe
  888. Starachowice-Wschód
  889. Starachowice-Zachód
  890. Stargard-Centrum
  891. Stargard-Południe
  892. Stargard-Stare Miasto
  893. Stargard-Zachód
  894. Starogard Gdański-Południe
  895. Starogard Gdański-Północ
  896. Starogard Gdański-Wschód
  897. Stronie-Lądek – brak SK
  898. Strzegom
  899. Strzelce Krajeńskie
  900. Strzelce Opolskie (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  901. Strzelin-Gęsiniec
  902. Strzelin-Miasto
  903. Strzyżowice
  904. Strzyżów
  905. Sucha Beskidzka
  906. Sulechów-Południe
  907. Sulechów-Północ
  908. Sulejówek
  909. Sulęcin
  910. Suszeń
  911. Suwałki-Centrum (w tym grupa litewskojęzyczna)
  912. Suwałki-Północ
  913. Swarzędz
  914. Syców
  915. Szamotuły
  916. Szczecin-Bukowe
  917. Szczecin-Dąbie (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  918. Szczecin-Grabowo
  919. Szczecin-Krzekowo
  920. Szczecin-Niebuszewo
  921. Szczecin-Nowe Centrum
  922. Szczecin-Ogrody
  923. Szczecin-Osiedle Książąt
  924. Szczecin-Platany (w tym grupa wietnamskojęzyczna)
  925. Szczecin-Pocztowa (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  926. Szczecin-Pogodno
  927. Szczecin-Południe
  928. Szczecin-Przyodrze
  929. Szczecin-Słoneczne
  930. Szczecin-Stare Miasto
  931. Szczecin-Załom
  932. Szczecin-Migowy
  933. Szczecin-Angielski
  934. Szczecin-Rosyjski
  935. Szczecinek-Północ
  936. Szczecinek-Wschód
  937. Szczytna-Duszniki
  938. Szczytno
  939. Szklarska Poręba
  940. Szpetal Górny
  941. Szprotawa
  942. Sztum
  943. Szubin
  944. Ślesin
  945. Śrem-Południe (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  946. Śrem-Północ
  947. Środa Śląska
  948. Środa Wielkopolska
  949. Świdnica-Osiedle (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  950. Świdnica-Zarzecze
  951. Świdnica-Zawiszów
  952. Świdnik-Północ
  953. Świdnik-Wschód
  954. Świdnik-Zachód
  955. Świdwin
  956. Świebodzice-Dobromierz
  957. Świebodzice-Miasto
  958. Świebodzice-Pełcznica
  959. Świebodzin-Centrum
  960. Świebodzin-Widok (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  961. Świecie-Południe
  962. Świecie-Północ
  963. Świętochłowice-Południe
  964. Świętochłowice-Północ
  965. Świnoujście-Warszów
  966. Świnoujście-Wschód
  967. Świnoujście-Zachód
  968. Tarnobrzeg
  969. Tarnowskie Góry-Południe
  970. Tarnowskie Góry-Zachód
  971. Tarnów-Wschód (w tym grupa języka migowego)
  972. Tarnów-Zachód
  973. Tczew-Centrum
  974. Tczew-Czyżykowo
  975. Tczew-Suchostrzygi
  976. Tenczynek
  977. Terespol
  978. Tolkmicko
  979. Tomaszów Lubelski-Wschód
  980. Tomaszów Lubelski-Zachód
  981. Tomaszów Mazowiecki-Niebrów
  982. Tomaszów Mazowiecki-Śródmieście (w tym grupa języka migowego)
  983. Toruń-Bielawy
  984. Toruń-Bydgoskie (w tym grupa angielskojęzyczna)
  985. Toruń-Chełmińskie
  986. Toruń-Chrobrego
  987. Toruń-Na Skarpie (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  988. Toruń-Podgórz
  989. Toruń-Rubinkowo (w tym grupa języka migowego)
  990. Toruń-Wschód
  991. Trzcianka
  992. Trzebiatów
  993. Trzebnica
  994. Trzebinia-Centrum
  995. Trzebinia-Siersza
  996. Tuchola
  997. Tuchów
  998. Turek-Wschód
  999. Turek-Zachód
  1000. Twardogóra
  1001. Tychowo
  1002. Tychy-Centrum
  1003. Tychy-Paprocany
  1004. Tychy-Południe
  1005. Tychy-Północ (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  1006. Tychy-Zachód
  1007. Ustka-Wschód
  1008. Ustka-Zachód
  1009. Ustroń-Centrum
  1010. Ustroń-Nierodzim
  1011. Ustroń-Polana
  1012. Ustrzyki Dolne
  1013. Wadowice-Brody
  1014. Wadowice-Spytkowice (w tym grupa języka migowego)
  1015. Walichnowy
  1016. Wałbrzych-Biały Kamień
  1017. Wałbrzych-Nowe Miasto
  1018. Wałbrzych-Piaskowa Góra
  1019. Wałbrzych-Podgórze (w tym grupa języka migowego)
  1020. Wałbrzych-Podzamcze
  1021. Wałbrzych-Rusinowa
  1022. Wałbrzych-Rynek
  1023. Wałbrzych-Sobięcin
  1024. Wałbrzych-Stary Zdrój
  1025. Wałbrzych-Szczawno Zdrój
  1026. Wałcz
  1027. Warszawa-Anin
  1028. Warszawa-Bemowo
  1029. Warszawa-Białołęka
  1030. Warszawa-Bielany
  1031. Warszawa-Bródno
  1032. Warszawa-Centrum
  1033. Warszawa-Chomiczówka
  1034. Warszawa-Czerniaków
  1035. Warszawa-Falenica
  1036. Warszawa-Gocław
  1037. Warszawa-Grochów
  1038. Warszawa-Jelonki
  1039. Warszawa-Kamionek
  1040. Warszawa-Koło
  1041. Warszawa-Mirów
  1042. Warszawa-Młociny
  1043. Warszawa-Młynów
  1044. Warszawa-Mokotów (w tym grupa włoskojęzyczna)
  1045. Warszawa-Muranów
  1046. Warszawa-Natolin
  1047. Warszawa-Nowa Praga
  1048. Warszawa-Nowe Włochy
  1049. Warszawa-Nowodwory
  1050. Warszawa-Nowolipki
  1051. Warszawa-Nowy Służewiec
  1052. Warszawa-Nowy Świat
  1053. Warszawa-Ochota (w tym grupa wietnamskojęzyczna)
  1054. Warszawa-Piaski
  1055. Warszawa-Radość
  1056. Warszawa-Rakowiec
  1057. Warszawa-Raszyn (w tym grupa bułgarskojęzyczna)
  1058. Warszawa-Rembertów
  1059. Warszawa-Saska Kępa
  1060. Warszawa-Stare Włochy
  1061. Warszawa-Tarchomin
  1062. Warszawa-Targówek
  1063. Warszawa-Ursus
  1064. Warszawa-Ursynów
  1065. Warszawa-Wesoła
  1066. Warszawa-Wilanów
  1067. Warszawa-Wola
  1068. Warszawa-Wschodnia (w tym grupa rumuńskojęzyczna)
  1069. Warszawa-Zacisze
  1070. Warszawa-Żoliborz
  1071. Warszawa-Migowy
  1072. Warszawa-Angielski-Południe (w tym grupy języka arabskiego i hindi)
  1073. Warszawa-Angielski-Północ (w tym język grupa chińskojęzyczna)
  1074. Warszawa-Gruziński
  1075. Warszawa-Hiszpański
  1076. Warszawa-Ormiańki
  1077. Warszawa-Rosyjski-Południe
  1078. Warszawa-Rosyjski-Północ
  1079. Warszawa-Ukraiński-Centrum
  1080. Warszawa-Ukraińśki-Południe
  1081. Warszawa-Ukraiński-Wschód
  1082. Warta
  1083. Wąbrzeźno
  1084. Wągrowiec
  1085. Wejherowo-Północ
  1086. Wejherowo-Śródmieście
  1087. Wejherowo-Wschód
  1088. Wejherowo-Zachód
  1089. Węgrów
  1090. Wieruszów
  1091. Wieliczka-Wschód
  1092. Wieliczka-Zachód
  1093. Wieluń-Wschód
  1094. Wieluń-Zachód
  1095. Wisła-Centrum
  1096. Wisła-Głębce
  1097. Wisła-Malinka Dolna
  1098. Wisła-Malinka Górna
  1099. Wisznice – brak SK
  1100. Wiśniowa Góra
  1101. Witnica
  1102. Włocławek-Południe
  1103. Włocławek-Wschód (w tym grupa języka migowego)
  1104. Włocławek-Zazmcze
  1105. Włodawa
  1106. Włoszczowa
  1107. Wodzisław-Nowe Miasto
  1108. Wodzisław-XXX-lecia
  1109. Wodzisław-Zachód
  1110. Wojkowice
  1111. Wojsławice
  1112. Wola k. Pszczyny
  1113. Wola Uhurska
  1114. Wolin
  1115. Wolsztyn (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  1116. Wołczyn-Dąbrówka
  1117. Wołomin-Centrum
  1118. Wołomin-Górki
  1119. Woźniki
  1120. Wrocław-Brochów
  1121. Wrocław-Gajowice
  1122. Wrocław-Gądków
  1123. Wrocław-Grabiszynek
  1124. Wrocław-Huby
  1125. Wrocław-Karłowice
  1126. Wrocław-Klecina
  1127. Wrocław-Krzyki (w tym grupa arabskojęzyczna)
  1128. Wrocław-Legnicka
  1129. Wrocław-Leśnica
  1130. Wrocław-Milenijna
  1131. Wrocław-Nadodrze
  1132. Wrocław-Nowy Dwór
  1133. Wrocław-Plac Grunwaldzki
  1134. Wrocław-Ołbin
  1135. Wrocław-Osobowice
  1136. Wrocław-Psie Pole
  1137. Wrocław-Rynek
  1138. Wrocław-Sępolno (w tym grupa bułgarskojęzyczna)
  1139. Wrocław-Zakrzów
  1140. Wrocław-Migowy
  1141. Wrocław-Angielski (w tym grupa chińskojęzyczna oraz hiszpańskojęzyczna)
  1142. Wrocław-Rosyjski
  1143. Wrocław-Ukraiński
  1144. Września-Południe (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  1145. Września-Północ (w tym grupa angielskojęzyczna)
  1146. Wyszków
  1147. Zabrze-Biskupice
  1148. Zabrze-Guido
  1149. Zabrze-Helenka
  1150. Zabrze-Mikulczyce
  1151. Zabrze-Południe
  1152. Zabrze-Północ
  1153. Zabrze-Rokitnica
  1154. Zabrze-Śródmieście
  1155. Zabrze-Wschód
  1156. Zabrze-Zachód
  1157. Zakopane (w tym grupa języka migowego)
  1158. Zalesie Górne
  1159. Zambrów
  1160. Zamość-Południe (w tym grupa ukraińskojęzyczna)
  1161. Zamość-Północ
  1162. Zamość-Wschód
  1163. Zamość-Zachód
  1164. Zawadzkie-Dobrodzień
  1165. Zawiercie-Centrum
  1166. Zawiercie-Północ
  1167. Zawiercie-Zachód
  1168. Ząbkowice Śląskie-Południe
  1169. Ząbkowice Śląskie-Północ
  1170. Ząbki
  1171. Zbiersk
  1172. Zduńska Wola-Wschód
  1173. Zduńska Wola-Zachód
  1174. Zdzieszowice
  1175. Zelów
  1176. Zgierz-Centrum
  1177. Zgierz-Osiedle
  1178. Zgierz-Stare Miasto
  1179. Zgorzelec-Południe
  1180. Zgorzelec-Śródmieście
  1181. Zgorzelec-Zachód (w tym grupa języka migowego)
  1182. Zielona Góra-Chynów (w tym grupa rosyjskojęzyczna)
  1183. Zielona Góra-Jędrzychów
  1184. Zielona Góra-Kisielin
  1185. Zielona Góra-Słoneczne
  1186. Zielona Góra-Śródmieście (w tym grupa języka migowego)
  1187. Zielona Góra-Zacisze
  1188. Zielonka
  1189. Ziębice-Paczków
  1190. Złotoryja
  1191. Złotów
  1192. Żagań-Zabobrze
  1193. Żagań-Zachód
  1194. Żarów
  1195. Żary-Osiedle
  1196. Żary-Śródmieście
  1197. Żary-Zachód
  1198. Żnin
  1199. Żory-Centrum
  1200. Żory-Hańcówka
  1201. Żory-Osińska
  1202. Żukowo
  1203. Żuromin
  1204. Żychlin
  1205. Żyrardów-Południe
  1206. Żyrardów-Północ
  1207. Żywiec-Południe
  1208. Żywiec-Północ
  1209. Żywiec-Zachód

Zbory nie posiadające własnej Sali Królestwa

Zbory: Białobrzegi, Głubczyce, Nowe n/Wisłą, Olecko, Opole Lubelskie, Poniatowa, Stronie-Lądek, Wisznice.

Przypisy

  1. Dane według jw.org